NATIOS Magnesium Malate 1000 mg + B6, 90 veg. kapslí, (elem. hořčík 170 mg) - ranní a denní

Efekt lupa
  • 1 z 3

Natios Magnesium Malát 1000 mg + B6 - obsahuje 170 mg elementárního magnezia v 1 kapsli a je obohacen o 2 mg vitaminu B6 (P-5-P) pro lepší vstřebatelnost. Je opět výjimečné svou čistotou, protože je zcela bez příměsí, nestravitelných látek, éček. Vhodné také pro vegetariány a vegany. 

  • Energizující účinky
  • Pomáhá proti únavě
  • Podporuje normální činnost svalů
  • Podporuje normální stav kostí

  • Skladem
359 Kč
Kategorie: Natios
 

Magnesium Malate je sloučenina hořčíku a kyseliny jablečné. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, má tedy energizující účinky. Podporuje také normální činnosti svalů a energetický metabolismus. Magnesium Malate bude vaše denní dávka energie.
Hořčík je druhým nejrozšířenějším minerálem v našich buňkách a je překonáván pouze draslíkem. Je přítomný v různých enzymových funkcích a ve více než 600 biochemických reakcích. 
Proto je důležité suplementovat kvalitní hořčík, jakým je například ten od firmy Natios, který je navíc doplněn o Vitamin B6 v jeho aktivní formě (P-5-P).
NATIOS Magnesium Malate je výjimečné svou čistotou, jelikož je zcela bez příměsí, nestravitelných látek, éček. Jeho elementární hořčík 170 mg na 1 kapsli není zvýšen žádnými dalšími sloučeninami a jedná se o tu nejčistší formu magnesia malate.

  • 1000 mg magnesia malate obsahuje 170 mg elementárního magnezia v 1 kapsli
  • je obohacen o 2 mg vitaminu B6 (P-5-P) pro lepší vstřebatelnost.

Výhody formy Magnesia Malate
Výhoda formy Malate je její skvělá využitelnost a také to, že i při vyšším dávkování nezpůsobuje žádné vedlejší učinky. Tato forma hořčíků má energizující účinky. Proto doporučujeme užívat v ranních a dopoledních hodinách.

Magnesium Malate je sloučenina hořčíku a kyseliny jablečné. Pomáhá proti únavě, podporuje funkci jater a svalů.
Malát je typ hořčíku, který je vyroben zkombinováním elementárního hořčíku s kyselinou jablečnou. Díky tomuto spojení nabízí některé výrazné výhody oproti jiným formám hořčíku.  
Kyselina jablečná je předposledním krokem v Krebsova cyklu před vytvořením molekul ATP a umožňuje tak přeskočit celou řadu kroků nutných pro vytvoření energie vyžadující další procesy. Díky tomu lze malát považovat za velmi efektivní zdroj buněčné energie. 

  Vyznačuje se vysoce energizujícím účinkem 

Vyznačuje se energizujícím účinkem

 

  Nepůsobí projímavě ani ve vysokých dávkách

Nepůsobí projímavě ani ve vysokých dávkách

  Pomáhá proti únavě, podporuje funkci jater a svalů 

Pomáhá proti únavě, podporuje funkci svalů a normální stav kostí

 

  Vhodné pro zvýšení hladiny hořčíku v těle 

Vhodné pro zvýšení hladiny hořčíku v těle

 

Výhody vitamínu B6 (P-5-P)

Vitamin B6 ve své aktivní formě (P-5-P) má za následek dodání hořčíku do buněk tam, kde je to potřeba, což omezuje jeho vylučování a zvyšuje jeho účinnost. Vitamin B6 se podílí na více než 100 enzymatických reakcích, které jsou zvláště důležité pro energetický obrat těla. Vitamin B6 podporuje normální činnost nervové soustavy a psychické činnosti. Je tedy důležitý pro kognitivní funkce a naši duševní rovnováhu. B6 také pomáhá metabolismu bílkovin a glykogenu a přispívá tvorbě červených krvinek.
Proto doporučujeme užívat hořčík zároveň s vitaminem B6 v jeho aktivní formě (P-5-P)

 Navádí magnesium do buněk, které ho potřebují nejvíce 

Navádí magnesium do buněk, které ho potřebují nejvíce

 Napomáhá ke správnému fungování imunitního systému 

Napomáhá ke správnému fungování imunitního systému

 Zesiluje účinky magnesia 

Zesiluje účinky magnesia

 Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy 

Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy

 

magnesium

Hořčík se přirozeně vyskytuje v ovoci jako jsou datle, banány nebo zelenině a luštěninách. Dále je obsažen v kuřecím mase, rybách, ořeších (mandle, kešu). Smutným faktem je, že ačkoliv je podvědomí o tomto minerálu rozšířené, málokteré produkty obsahují magnesium v podobě, které tělo dokáže vstřebat. Vcelku často se tak stává, že se zásobujete něčím, co nejen nedokáže vaše tělo využít, ale ještě jeho funkce zpomaluje. Pokud se vám nedostává dostatku hořčíku ze stravy, je ideální jej doplnit kvalitním produktem obsahujícím hořčík ve formě malátu nebo bisglycinátu, což jsou dvě formy magnesia s nejvyšší vstřebatelností. 

Proč jsme si my ženy z Vivabeauty.cz vybraly zrovna Natios?
S používáním eko kosmetiky a drogerie se pojí i zdravý životní styl, který se přirozeně vloudil do naší přízně a krůček po krůčku si udělal v našem životě místo. Jíst zdravě je časově náročné a když člověk žije rychle, je často snažší si pojistit dostatek vitamínů a minerálu pomocí doplňků stravy. Ty prodejné v lékárnách nemají téměř žádné pozitivní účinky především kvůli formě, díky které se aktivní látky nemají šanci uvolnit do organismu. Natios dbá na odpovídající formu, kvalitativně je srovnatelný s mnohem dražšími preparáty a navíc se jedná o českou značku, která vyrábí v Evropské unii.

Doporučené dávkování: 1 až 2 kapsle denně. Doporučujeme užívat ráno a dopoledne. Náš TIP: Natios Magnesium Malate 1 kapsle ráno na energii a Natios Magnesium Bisglycinate 1 kapsle na noc na uklidnění a lepší spánek. 

Obsah: 90 kapslí

Vyrobeno v EU.

Upozornění: 
Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem! Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě.

Složení: 

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Hořčík (z 1000 mg Magnesium Malate) 170 mg elementárního magnesia 45 %
Vitamin B6 (jako pyridoxal-5-fosfát) 2 mg 143 %
* % denní referenční hodnoty příjmu


Další složky: 
Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Produkty Natios prodáváme pouze na území České republiky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: