Kontakt

kategorie_kontakt

 

Chcete se na něco zeptat nebo nás jenom pozdravit? Jsme tu pro vás každý pracovní den mezi 9. - 17. hodinou. Může se také stát, že na vaši zprávu odpovíme i mimo uvedené hodiny, neboť tým naší zákaznické podpory (skoro) nikdy nespí:-) 

Můžete nás kontaktovat mailem na adrese info@vivabeauty.cz či telefonicky na čísle +420 728 321 254.  

Je-li pro vás přihlašování do e-mailové schránky ztrátou času, vložte svůj dotaz jednoduše do kontaktního formuláře níže. Stačí jen vyplnit své jméno a mailovou adresu, na kterou vám můžeme odpovědět.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

KDE SÍDLÍME? 

Vivabeauty.cz kancelář & sklad:
Osadní 642/23
170 00  Praha 7 - Holešovice

Fakturační adresa: 
Viva Distribution, s. r. o.
Ciolkovského 860/12
161 00 Praha 6 - Ruzyně


DOPRAVA & PLATBA

Za dopravu do České republiky prostřednictvím firmy GLS si účtujeme poplatek 99 Kč, který se automaticky připočítává k objednávce. V případě nákupu v hodnotě 1000 Kč a více je
DOPRAVA ZDARMA (u objednávek zasílaných na Slovensko je minimální hodnota 80 Eur). Zboží zasíláme na území České republiky a Slovenska. V případě zájmu o poslání zboží mimo ČR a Slovensko nás prosím kontaktujte, kromě kraje světa vám pošleme zásilku skoro kamkoliv.

Zásilka bude odeslána po obdržení platby (v případě platby převodem) nebo při platbě kartou online obvykle do 3 pracovních dnůNa Slovensko je doba dodání 5 - 7 pracovních dnů. Platit za objednané zboží lze dobírkou, převodem nebo kartou online přes platební terminál GoPay. Zajímá vás ještě něco? Další info ohledně vracení zboží a reklamací (u kterých si stále držíme nulovou bilanci!) najdete v sekci Obchodní podmínky.