Kontakt

kategorie_kontakt

 

Chcete se na něco zeptat nebo nás jenom pozdravit? Jsme tu pro vás každý pracovní den mezi 9. - 17. hodinou. Může se také stát, že na vaši zprávu odpovíme i mimo uvedené hodiny, neboť tým naší zákaznické podpory (skoro) nikdy nespí:-) 

Můžete nás kontaktovat mailem na adrese info@vivabeauty.cz či telefonicky na čísle +420 728 321 254.  

Je-li pro vás přihlašování do e-mailové schránky ztrátou času, vložte svůj dotaz jednoduše do kontaktního formuláře níže. Stačí jen vyplnit své jméno a mailovou adresu, na kterou vám můžeme odpovědět.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

KDE SÍDLÍME? 

Vivabeauty.cz kancelář & sklad:
Svatovítská 18
160 00  Praha 6 - Dejvice

Naše působiště bohužel neslouží jako výdejní místo. Využijte prosím doručovacích služeb. Děkujeme za pochopení!


Fakturační adresa: 
Viva Distribution, s. r. o.
Ciolkovského 860/12
161 00 Praha 6 - Ruzyně


DOPRAVA & PLATBA

Dopravu do České republiky realizujeme prostřednictvím Zásilkovny (doručení na výdejní místo či Z-Boxu) Zásilkovny (doručení na adresu). Za dopravné a balné účtujeme poplatek 79 Kč nebo 109 Kč, který se automaticky připočítává k objednávce. Jestliže objednáváte na dobírku, bude vám částka navýšena o 29 Kč. V případě nákupu v hodnotě 1000 kč a více je DOPRAVA ZDARMA (platí pouze pro Českou republiku, na Slovensko je minimální hodnota objednávky 80 Eur). Zboží zasíláme na území České republiky a Slovenska. V případě zájmu o poslání zboží mimo ČR a Slovensko nás prosím kontaktujte na: info@vivabeauty.cz.

Zásilka bude odeslána po obdržení platby (v případě platby převodem) nebo při platbě kartou online obvykle do tří pracovních dnů. Nejzazší termín dodání je jeden týden. Na Slovensko je doba dodání 5-10 pracovních dnů.

Zajímá vás ještě něco? Další info ohledně vracení zboží a reklamací (u kterých si stále držíme nulovou bilanci!) najdete v sekci Obchodní podmínky.