Kontakt

kategorie_kontakt

 

Chcete se na něco zeptat nebo nás jenom pozdravit? Jsme tu pro vás každý pracovní den mezi 9. - 17. hodinou. Může se také stát, že na vaši zprávu odpovíme i mimo uvedené hodiny, neboť tým naší zákaznické podpory (skoro) nikdy nespí:-) 

Můžete nás kontaktovat mailem na adrese info@vivabeauty.cz či telefonicky na čísle +420 728 321 254.  

Je-li pro vás přihlašování do e-mailové schránky ztrátou času, vložte svůj dotaz jednoduše do kontaktního formuláře níže. Stačí jen vyplnit své jméno a mailovou adresu, na kterou vám můžeme odpovědět.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

KDE SÍDLÍME? 

Vivabeauty.cz kancelář & sklad:
Svatovítská 18
160 00  Praha 6 - Dejvice

Naše působiště bohužel neslouží jako výdejní místo. Využijte prosím doručovacích služeb. Děkujeme za pochopení!


Fakturační adresa: 
Viva Distribution, s. r. o.
Ciolkovského 860/12
161 00 Praha 6 - Ruzyně


DOPRAVA & PLATBA

Dopravu do České republiky realizujeme prostřednictvím Zásilkovny (doručení na výdejní místo či Z-Boxu) Zásilkovny (doručení na adresu). Za dopravné a balné účtujeme poplatek 79 Kč nebo 109 Kč, který se automaticky připočítává k objednávce. Jestliže objednáváte na dobírku, bude vám částka navýšena o 29 Kč. V případě nákupu v hodnotě 1000 kč a více je DOPRAVA ZDARMA (platí pouze pro Českou republiku, na Slovensko je minimální hodnota objednávky 50 Eur). Zboží zasíláme na území České republiky a Slovenska. V případě zájmu o poslání zboží mimo ČR a Slovensko nás prosím kontaktujte na: info@vivabeauty.cz.

Zásilka bude odeslána po obdržení platby (v případě platby převodem) nebo při platbě kartou online obvykle následující pracovní den. Na Slovensko je doba dodání 3-6 pracovních dnů.

Zajímá vás ještě něco? Další info ohledně vracení zboží a reklamací (u kterých si stále držíme nulovou bilanci!) najdete v sekci Obchodní podmínky.