O nás

Vítejte na oficiálním eshopu značek:

All_logos_vivabeauty

PROČ
Věříme, že kosmetika, která funguje, nemusí obsahovat plejády chemických ingrediencí. Proto vám nabízíme značky, které tyto přísady radikálně omezují a čerpají suroviny z přírodních zdrojů. Značky, které jsou prověřené těmi, kteří stejně jako my hledají řešení primárně v přírodě.

JAK
Kosmetiku vnímáme jako osobní záležitost. Péče, kterou věnujeme svému tělu, je projevená vděčnost. Lidská pokožka je vstupní branou do organismu, proto je dobré odlišit to, co prospívá a co naopak zatěžuje. Pomocníky, kteří mají na naši schránku blahodárné účinky, máme stejně jako naši předci na dosah ruky - v přírodě.

KDO
Někteří z nás (a my mezi ně rovněž patříme) nemohou nebo nemají čas si kosmetické přípravky připravovat sami. Proto se svěřujeme do rukou značek, které s naší filozofií rezonují nejvíce, a dopřáváme si tak dostupný luxus: 
funkční kosmetiku plnou přírodních ingrediencí, kterým daly vzniknout místa jejich přirozeného původu a jejichž používání minimalizuje negativní dopad na životní prostředí.

CO
Vybíráme pro vás značky, které sami dlouhodobě používáme. Značky, díky kterým nemusíme dělat kompromis mezi vlastním morálním kodexem a oblíbenými produkty, protože své kosmetické přípravky ani jednotlivé látky netestují na zvířatech. Značky, které nemyslí jen na své zákazníky, ale i na naši planetu. Na to, že jenom jedna a zůstane tu ještě dlouho po nás.


Vítejte u nás!