NATIOS Lion's Mane Extract, 500 mg, 30% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Efekt lupa
  • 1 z 2

Lion's Mane, u nás známý i jako Lví hříva či Korálovec ježatý, je vitální houba známá i pod názvy hou tou gu či yamabushitake. Je pro ni charakteristické, že obsahuje vysoké množství bioaktivních látek, které mají příznivé účinky na celý organismus. Proto není divu, že se již po staletí užívá v tradiční japonské, indické i čínské medicíně pro udržení vnitřní rovnováhy.

Tento standardizovaný extrakt značky Natios zaručuje minimálně 30% obsah polysacharidů, díky čemuž nabízí vysokou účinnost. Maximální benefity poznáte již v jedné jediné kapsli, denní užívání je tím pádem hračka.


  • Skladem
459 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

NATIOS Lion's Mane Extract, 500 mg, 30% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Lion's Mane (Hericium erinaceus), vysoce ceněná vitální houba, která se nevyužívá pouze tradiční čínské, japonské či korejské kuchyni a medicíně pro udržení vnitřní rovnováhy, ale také v moderní klinické praxi. Tento Lion's Mane značky Natios nabízí velmi silný extrakt z plodnice. Extrakce představuje nejoptimálnější způsob zpracování hub pro zdravotní účely. I z toho důvodu se naprostá většina studií uskutečňuje s extrakty, a ne s houbovým práškem.

Hlavními (ale ne jedinými) účinnými látkami vitálních hub jsou polysacharidy (a to zejména Beta 1-3-D-glukany). Zatímco v sušeném prášku se nachází zhruba mezi 0,5‒3 % polysacharidů, v tomto extraktu Natios se jich nachází 30 %. Tento extrakt je tedy až 30x koncentrovanější než samotný houbový prášek.

  • Účinné látky získané extrakcí
  • Lepší stravitelnost a účinnost
  • Standardizované množství polysacharidů
  • Tradičně užívaná již po staletí

Natios-Lions-Mane_side

 

Hlavní charakteristiky Lion's Mane od značky Natios 

Lion's Mane od značky Natios poskytuje extra silnou porci účinných látek bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt Lion's Mane. Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Lion's Mane nabízí.

  • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
  • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
  • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
  • Vegan a GMO-free

V čem je NATIOS Lion's Mane lepší než produkty jiných značek?

Každá veganská kapsle obsahuje 500 mg čistého a účinného extraktu, který je standardizován na 30 % polysacharidů. To znamená, že extrakt je zhruba 30x koncentrovanější než surový houbový prášek.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surové byliny.

Lion's Mane neboli Lví hříva

Lion's Mane, známý svou podobností se lví hřívou, je houba, která se vyznačuje hustými bílými třásněmi, které vyrůstají na jejím povrchu a měří asi 2-5 cm. Zpočátku je celá plodnice bílá, ale časem přechází do růžových nebo žlutých odstínů a nakonec se zbarví do rezavě hnědé barvy, což odráží vzhled lví hřívy.

Podobně jako mnoho jiných medicinálních hub i korálovec parazituje na kmenech a pařezech listnatých stromů. Vyskytuje se v mírném podnebí v Americe, Evropě a Asii. Tuto úžasnou houbu s mnohými pozitivními účinky na lidský organismus můžeme najít například v Beskydech, kde jí prospívají ochranná opatření.

Ve svém přirozeném prostředí je korálovec poměrně vzácný a je zařazen mezi ohrožené druhy. Pro komerční využití se však může pěstovat také na farmách či laboratořích, díky čemuž si tuto houbu můžeme dopřát v kuchyni či doplňcích stravy.

Lions Mane se stinem+kapsle

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 až 2 veganské kapsle denně.

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Lion's Mane Extrakt (Hericium erinaceus) (plodnice)

- standardizováno na 30 % polysacharidů

500 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí.

Vyrobeno v EU

Produkty Natios prodáváme pouze na území České republiky. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: