NATIOS Cordyceps Extract, 500 mg, 40% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Efekt lupa
  • 1 z 2

Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) je vitální houba používaná v tradiční čínské medicíně pro své četné pozitivní účinky na mnoho oblastí lidského života. Cordyceps od značky Natios je standardizován na 40% obsah polysacharidů, nabízí tedy vysokou koncentraci účinných látek v jedné jediné kapsli pro snadnější užívání a maximalizaci účinku.


  • Skladem
459 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

NATIOS Cordyceps Extract, 500 mg, 40% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Cordyceps sinensis je parazitická houba, která se již po staletí využívá v tradiční čínské medicíně jako dobíječ energie. Tento Cordyceps značky Natios nabízí velmi silný extrakt z mycelia. Extrakce představuje nejoptimálnější způsob zpracování hub pro zdravotní účely. I z toho důvodu se naprostá většina studií uskutečňuje s extrakty, a ne s houbovým práškem.

Hlavními (ale ne jedinými) účinnými látkami vitálních hub jsou polysacharidy (zejména Beta 1-3-D-glukany). Zatímco v sušeném prášku se nachází zhruba mezi 0,5‒3 % polysacharidů, v tomto extraktu Natios se jich nachází 40 %. Tento extrakt je tedy až 40x koncentrovanější než samotný houbový prášek.

  • Účinné látky získané extrakcí
  • Lepší stravitelnost a účinnost
  • Standardizované množství polysacharidů

Natios Cordyceps

Hlavní charakteristiky Cordyceps od značky Natios 

Cordyceps od značky Natios poskytuje extra silnou porci účinných látek bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt Cordycepsu. Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Cordyceps nabízí.

  • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
  • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
  • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
  • Vegan a GMO-free

Natios Cordyceps photo 2

V čem je NATIOS Cordyceps lepší než produkty jiných značek

Každá veganská kapsle obsahuje 500 mg čistého a účinného extraktu, který je standardizován na 40 % polysacharidů. To znamená, že extrakt je zhruba 40x koncentrovanější než surový houbový prášek.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surový prášek této vitální houby.

Cordyceps se stinem+kapsle

Cordyceps neboli housenice čínská

Cordyceps sinensis (housenice čínská) je rod parazitických hub, které rostou na larvách hmyzu. Když tato houba napadne svého hostitele, nahradí jeho tkáň a vyklíčí dlouhé, štíhlé stonky, které rostou mimo tělo hostitele. Tyto houby se již po staletí ručně sbírají, suší a používají v tradiční čínské medicíně.

Cordyceps sinensis je na rozdíl od svého příbuzného Cordyceps militaris (housenice červená) mnohem vzácnější a obtížněji se pěstuje. Sinensis se vyskytuje pouze v okolí Tibetu, Číny, Nepálu a Indie. Militaris je oproti tomu pěstován v laboratořích pomocí extraktů z mycelia vysazeného na obilí či dřevo.

Doposud nebylo definitivně prokázáno, který druh Cordycepsu je účinnější. Jedná se o velmi blízké druhy s téměř totožným složením a benefity, ovšem Cordyceps sinensis je mnohem častěji využíván v doplňcích stravy.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 až 2 veganské kapsle denně s vodou

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Cordyceps Extrakt (Cordyceps sinensis) (mycelium)

- standardizováno na 40 % polysacharidů

500 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí

Vyrobeno v EU

Produkty Natios prodáváme pouze na území České republiky. 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: