NATIOS Maca Extract, 5000 mg, Extra Strength, 90 veganských kapslí

Natios Maca, aneb extra síla pro vaši vitalitu a zdraví v jediné kapsli. Účinky Macy ocení maminky malých a neposedných dětí, studenti před zkouškovým obdobím, ale i vysoce postavení manažeři zažívající každodenní stres. Maca má prokazatelné účinky na fyzickou i psychickou výkonnost, funkci hormonálního systému a v neposlední řadě podporuje vitalitu a libido. Každá veganská kapsle obsahuje ekvivalent 5000 mg surové byliny.


 • Skladem
299 Kč
Kategorie: Natios
 

NATIOS Maca Extract, 5000 mg, Extra Strength, 90 veganských kapslí

Extra síla jedné kapsle Natios Macy je vhodná pro všechny. Její účinky ocení maminky malých a neposedných dětí, studenti před zkouškovým obdobím, ale i vysoce postavení manažeři zažívající každodenní stres. Maca má prokazatelné účinky na fyzickou i psychickou výkonnost, funkci hormonálního systému a v neposlední řadě podporuje vitalitu a libido.

Maca je to pravé pro vás, pokud si kladně odpovíte na některou z uvedených otázek:

 • Máte problémy s vašim libidem, ať jste žena nebo muž?
 • Pociťujete dlouhodobě pocity vyčerpání?
 • Máte nechuť do života nebo práce?
 • Nemůžete ráno vstát z postele?

 

Hlavní charakteristiky Macy značky Natios

Maca od značky Natios poskytuje extra silnou porci účinných látek bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt kořene Macy. Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Maca nabízí.

 • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
 • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
 • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
 • Vegan a GMO-free
Natios Maca Benefits
 
Natios Maca kapsle

V čem je NATIOS Maca lepší než produkty jiných značek?

Každá veganská kapsle obsahuje ekvivalent 5000 mg surové byliny. Extrakt Macy je obsažen v koncentraci 10:1, což znamená, že z 5000 mg pískavice bylo získáno 500 mg čistého a účinného extraktu, který je 10x silnější než stejné množství surové byliny.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surové byliny.

Něco k rostlině jako takové

Maca, známá také pod názvy řeřicha peruánská nebo královna And, prezentuje malou, ale velmi významnou bylinu. Má dalekou historii, znali ji už starověcí Inkové, kteří si cenili jejich blahodárných účinků na psychickou a fyzickou odolnost, přísun energie a pochopitelně i pro její afrodiziakální účinky nejen na muže, ale i ženy.

Maca je drobná bylina podobná řepě. Dorůstá do výšky 10-15 cm. Pro své účinky je využíván kořen o velikosti cca 5 cm. Sbírat byste ji mohli v jihoamerických horách v nadmořské výšce až kolem 3000 až 4000 metrů nad mořem, kde už obvykle žádné jiné rostliny nerostou. V peruánských Andách roste několik druhů této byliny, které se liší barvou, ale i obsahem účinných látek.

Jaké konkrétní účinky můžete očekávat?

Rostlina, tedy její kořen, obsahuje velké množství účinných látek, od aminokyselin, především esenciálních, které si tělo neumí vyrobit samo, vitamíny B1, B2, B6, vitamín C a E, stopové prvky a minerály jako je vápník, draslík, železo, zinek a další účinné látky mezi které se řadí saponiny, třísloviny a steroly. Díky těmto látkám se maca podílí na:

 • Podpoře fyzické a mentální výkonnosti
 • Dodání energie, snížení únavy
 • Zlepšení produkce spermií a jejich pohyblivosti
 • Podpoře plodnosti žen
 • Zvýšení libida u mužů i žen
 • Podpoře komfortu žen během menopauzy a menstruace
Maca photo

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 veganskou kapsli denně s vodou. 

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Maca 10:1 extrakt (Lepidium meyenii) (kořen)

- ekvivalent 5 000 mg surové byliny

500 mg
**
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí

Vyrobeno v EU

Produkty Natios prodáváme pouze na území České republiky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: