Lernberger Stafsing

Screen Shot 2018-10-23 at 18.08.28 copy

 

Lernberger Stafsing - luxusní švédská značka vlasové kosmetiky, kterou vytvořili ikoničtí kadeřníci z přehlídkových mol: Patrik Lernberger a Mattias Stafsing.

Oba dva mají více než dvacetileté zkušenosti s vlasovým stylingem. V kadeřnickém světě udávájí trendy jak ve Švédsku, tak v ostatní zemích Evropy. Dnes je Lernberger Stafsing jednou z nejváženějších a nejuznávanějších švédských značek péče o vlasy. 

MADE IN SWEDEN

Všechny produkty jsou vyvinuty a vyráběny ve Švédsku. Žádný z produktů neobsahuje sulfáty, sírany ani parabeny. Všechny používané oleje jsou organické. Právě sírany jsou často příčinou podráždění a svědění pokožky hlavy a vlasy jsou po kontaktu s nimi suché, matné a dehydratované. Parabeny působí pouze jako konzervační látka pro udržení čerstvosti a delší životnost produktu. Je to jedna z předních chemikálií, která může způsobit podráždění pokožky. Existuje několik velkých studií, které ukazují, že parabenzují hormonální rovnáhu těla a mohou být příčinou změn hormonů. Lernberger Stafsing používá pouze ECO OILS. Ekologický olej se vyrábí bez nebezpečných pesticidů. Neztrácí tedy všechny potřebné živiny, které chceme z oleje získat. 

LS SUPERCOMPLEX

LS Supercomplex je směs exkluzivních extraktů vyrobených z těch nejkvalitnějších ovocných plodů a bobulí. Tyto plody a bobule jsou známé díky vysokému obsahu silných antioxidantů. LS Supercomplex je také bohatý na vitamíny, minerály a příznivé mastné kyseliny, které jsou základními prvky jedinečného složení, které je součástí celé kosmetické řady. Napomáhá tak, že stimuluje pokožku hlavy, energizuje, detoxikuje, působí antibakteriálně, vytváří hladkou strukturu, zabraňuje stárnutí, chrání, zvlhčuje, utěsňuje vlákna vlasů, zjemňuje a zvyšuje elasticitu pokožky hlavy. 

 

OBSAH
Acai (extrakt z ovoce Eutrepe Oleracea)
Goji (výtažek z ovoce Lycium Barbarum)
Javorový sirup (Acer Saccharum Extract)
Borůvka (výtažek z Vaccinium Myrtillus)
Cukrová třtina (Saccharum Officinarum Extract)
Africký pepř (extrakt ze semen Aframonum Melegueta)
Pomeranč (Citrus Aurantium Dulcis Ovocný extrakt)
Citrón (výtažek ovoce Citrus Medica Limonum)

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1