Trime ProLife - 60 kapslí (bio Astaxanthin a vitamín E)

  • Revoluční dvousložková směs vyvinutá pro zpomalení procesu stárnutí buněk a ochraně před oxidativním stresem
  • Bio Astaxanthin z řasy Haematococcus pluvialis
  • Plnospektrální přírodní vitamín E, směs tokoferolů a tokotrienolů z palmy olejné
  • Čistě rostlinné zdroje, vhodné pro vegetariány a vegany
  • Bez GMO, bez využití pesticidů, toxinů nebo alergenů, bez konzervantů a barviv

  • Skladem
899 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Volné radikály spolu s toxickými škodlivinami vnějšího prostředí jsou nejvíc citovaným zdrojem patologických vlivů na fyziologické procesy člověka a na vývoj degenerativních onemocnění, tedy civilizačních chorob. V důsledku moderního životního stylu dochází v našem organismu k nepřirozené převaze volných radikálů nad antioxidanty, což vede k tzv. zvýšenému oxidačnímu stresu. Zdravý životní styl a správné nutrienty pomohou chránit náš organismus před negativními vlivy vnějšího prostředí, zpomalit proces stárnutí a navíc pomohou podpořit energii a celkovou vitalitu.

Počet kapslí v balení: 60

Vyrobeno v ČR

Hlavní benefity produktu

  • Bio Astaxanthin Astaxanthin je pro své unikátní vlastnosti často označovaný za molekulu budoucnosti a je mu připisována řada blahodárných účinků na organismus. Astaxanthin je vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů. V přírodě se vyskytuje v těle humrů nebo lososů, avšak za nejbohatší zdroj se považují mořské řasy. Mikrořasy Haematococcus pluvialis, používané k výrobě našeho astaxanthinu, pocházející z ekologické kultivace probíhající v přísně kontrolovaných podmínkách. Uzavřený systém pěstování umožňuje získat absolutně čistý přírodní astaxanthin. Toto vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů získáváme z mikrořasy Haematococcus pluvialis, pocházející z ekologické kultivace, v bio kvalitě. Uzavřený systém pěstování a přísně kontrolované podmínky umožňují získat absolutně čistý přírodní antioxidant.

 

  • Směs tokotrienolů a tokoferolů Vitamín E je přírodní směs tokoferolů a tokotrienolů, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zatímco známější tokoferoly jsou v přírodě zastoupeny celkem běžně (především jako součást semen, ořechů a některých olejů), tokotrienoly jsou mnohem vzácnější a současně vykazují mnohonásobně vyšší efektivitu v ochraně proti oxidativnímu poškození našeho organismu. Pouze surový olej z palmy olejné extrahovaný z plodů této rostliny (Elaeis Guineensis) poskytuje takto koncentrované množství tzv. plného spektra vitamínu E. Koncentráty z této červené palmy představují v současné době nejlepší zdroj těchto vzácných tokotrienolů.
 

Složení:

bio MCT olej, směs tokotrienolů a tokoferolů, bio astaxanthin

 

  1 kapsle obsahuje % RHP *
Bio Astaxanthin 4 mg -
Směs tokotrienolů a tokoferolů 125 mg -
Vitamín  (d-alfa tokoferol) 4,4mg 36,6%
Směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta) 19 mg -

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

Dávkování: dospělí: 1-3 kapsle denně s jídlem

Není vhodné pro děti, kojící či těhotné ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: