Trime Omega 3 Vegan - 90 kapslí

  • 100% přírodní produkt. 
  • Kvalitní omega-3 pocházející z mikrořasy, pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách
  • Patentovaný antioxidační mix, vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy).
  • Skvělý poměr EPA a DHA.
  • Vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy).
  • Přírodní kapsle z rostlinné celulózy (HPMC), neobsahují želatinu, sortbitol, glycerol

  • Skladem
999 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Omega-3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto klíčovou esenciální živinou. Mají blahodárné účinky na kardiovaskulární systém, podporují správnou činnost mozku a normální stav zraku. Tento vysoce kvalitní olej z řas, se získává enzymatickým štěpením a mechanickou separací, bez použití chemických extrakčních činidel. Následně probíhá standardizace surového oleje na garantovaný obsah EPA a DHA. Olej má vynikající stabilitu, kterou si udržuje po celou dobu expirační doby, a to především díky použité špičkové technologii a obsahu přírodních antioxidantů. 

Počet kapslí v balení: 90 

Vyrobeno v ČR

Hlavní benefity produktu

  • Omega-3 mastné kyseliny Vysoce kvalitní rostlinný olej získaný z mikrořas Schizochytrium sp. Řasy jsou pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách s ohledem na životní prostředí a v tzv. uzavřeném cyklu. Právě díky tomuto způsobu kultivace je zabráněno kontaminaci např. těžkými kovy, ke které by docházelo za běžných podmínek ve volné přírodě. Cenné mastné kyseliny vznikají fermentačním procesem, během něhož se buňky řas množí a přeměňují dextrózu v cukru na omega-3, které jsou následně šetrně extrahovány bez použití extrakčních činidel. 
  • Přírodní hydroxytyrosol Omega-3 mastné kyseliny jsou velmi citlivé na vnější podmínky, jako je světlo, vzduch a teplo. Pro zlepšení jejich biologické využitelnosti a udržení stability oleje po celou dobu expirační doby, je směs obohacena špičkovým antioxidantem získávaným při výrobě olivových olejů z plodu olivovníku (Olea europeae). Hydroxytyrosol, hlavní a nejaktivnější polyfenol přirozeně obsažený v olivách, je řazen mezi přírodní molekuly s nejvyšší oxidační kapacitou. Má schopnost nejen udržet citlivý olej v perfektní kondici po celou dobu expirace, ale navíc je známý pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Pomáhá udržet normální krevní tlak, pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a podporuje imunitu. Příznivě podporuje kardiovaskulární systém, dýchací systém a funkci močových cest a ledvin.
 

Složení: Olej z řas (Schizochytrium sp.), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, extrakt z rozmarýnu, antioxidant: směs přírodních tokoferolů a askorbyl palmitátu);

Kapsle: Hydroxypropylmethylcelulóza

Doplněk stravy. Užívejte 3 kapsle denně s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jaké náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti.

 

  3 kapsle obsahují % RHP *
 
Omega 3
825 mg -
DHA 450 mg -
EPA 225 mg

 *RHP = referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: