Herbar skin pearls (snížení únavy, stresu a podpora tvorby kolagenu)

Efekt lupa
  • 1 z 3

Herbar skin pearls (doplněk stravy) pro zdravou pleť, snížení únavy, stresu a podporu tvorby kolagenu. Balení je na měsíční kůru, doporučujeme používat ideálně 3 měsíce. Symbiotická směs hub, adaptogenů, léčivých bylin, rostlinných extraktů a vitamínů (B3, B12 a C). Podporují rovnováhu v těle a posilují odolnost organismu vůči oxidativnímu stresu, únavě a stárnutí buněk. Užívejte dvě perly denně s tekutinou dle výběru, s jídlem nebo bez jídla, ideálně ráno, aby vás jejich adaptogenní a houbové superschopnosti mohly rozzářit na celý den. Směs Eleuthery, Rhodily, Cordycepsu a dalších vytvořili lékaři tradiční čínské medicíny v provincii Shanxi v Číně. Balení je bez krabičky (v sáčku), keramická krabička je třeba případně dokoupit zvlášť. Krabičku najdete tady.


  • Skladem
1 099 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Herbar skin pearls (doplněk stravy) pro zdravou pleť, snížení únavy, stresu a podporu tvorby kolagenu. Balení je na měsíční kůru, doporučujeme používat ideálně 3 měsíce. Symbiotická směs hub, adaptogenů, léčivých bylin, rostlinných extraktů a vitamínů (B3, B12 a C). Podporují rovnováhu v těle a posilují odolnost organismu vůči oxidativnímu stresu, únavě a stárnutí buněk. Užívejte dvě perly denně s tekutinou dle výběru, s jídlem nebo bez jídla, ideálně ráno, aby vás jejich adaptogenní a houbové superschopnosti mohly rozzářit na celý den. Směs Eleuthery, Rhodily, Cordycepsu a dalších vytvořili lékaři tradiční čínské medicíny v provincii Shanxi v Číně. Balení je bez krabičky (v sáčku), keramická krabička je třeba případně dokoupit zvlášť. Krabičku najdete tady.

 

Obsahuje:

  

Návod na použití: Užívejte dvě perly denně s tekutinou dle výběru, s jídlem nebo bez jídla, ideálně ráno, aby vás jejich adaptogenní a houbové superschopnosti mohly rozzářit na celý den.

Vyrobeno v Německu

 

O Herbar

Herbar, to je projekt Katariny a Rui, jež si stojí za tím, že v houbách a adaptogenních přípravcích je nejvíce superschopností pro naši pleť. Věří tomu, že produkty pro krásnější pleť nemusí být jen pečující, ale také přímo léčivé. Jejich dva stěžejní produkty jsou nektar a olej - oba naplnění účinnými látkami, které jsou velmi efektivní. Není divu, že si značka našla hrdě svou pozici v oblasti prémiové přírodní péče o pleť. Doporučujeme vyzkoušet!


 

Ingredience:

Eleuthero (root), Cordyceps (aerial), Rhodiola Rosea (root), Reishi Mushroom (aerial), Tremella Mushroom(aerial), Rosehip (fruit), Vitamin B12, B3, C and Maltodextrin.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: