Novinka

Bitter Sweet kapky pro zahnání chutí na sladké 20 ml

Bitter Sweet kapky pro zahnání chuti na sladké obsahují hořké přírodní látky, které účinně potlačují chutě na sladké. Děje se to díky aktivaci hořkých receptorů na jazyku a na ústní sliznici, které přenášejí signály do mozku. Zažeňte chutě na sladké s tímto bylinným sprejem, dva střiky až 5x denně, jakmile se objeví chuť na sladké. Obsahuje artyčok 17,1 %, řebříček 15,7 %, kardamon 9,9 %, kořen pampelišky 9,7 %, zázvor 8,6 %, list máty peprné 7,2 %, citrusový kořen 7,0 % vanilku 5,8 %, květ heřmánku 5. %, kořen čekanky 5,4 %, macu 4,4 % a zeměžluč 3,6 %. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Bitter Sweet kapky pro zahnání chuti na sladké obsahují hořké látky, které účinně potlačují chutě na sladké. Děje se to díky aktivaci hořkých receptorů na jazyku a na ústní sliznici, které přenášejí signály do mozku. Zažeňte chutě na sladké s tímto bylinným sprejem, dva střiky až 5x denně, jakmile se objeví chuť na sladké. 

Obsahuje artyčok 17,1 %, řebříček 15,7 %, kardamon 9,9 %, kořen pampelišky 9,7 %, zázvor 8,6 %, list máty peprné 7,2 %, citrusový kořen 7,0 % vanilku 5,8 %, květ heřmánku 5. %, kořen čekanky 5,4 %, macu 4,4 % a zeměžluč 3,6 %.

 

Obsah: 20 ml

 

O značce Bitter Sweet

Bitter Sweet se zrodil z vize, která balancuje mezi vědou a přírodou.

Hlavní vizí značky je vrátit našemu tělu zpět hořké látky, které postupně z našich jídel vytěsňujeme. Jeden ze zakladatelů značky, doktor Florian Kiefer, který se ve svém lékařském každodenním životě setkává s lidmi, kteří trpí častou touhou po sladkém nebo mají zažívací obtíže a k obojí problematice nelze nabídnout přírodní řešení. Proto vytvořil značku Bitter Sweet která nabízí dva unikátní přírodní produkty pro lepší trávení či zahnání chutí na sladké. Obsažené látky se v přírodě běžně vyskytují, hlavně v bylinách a rostlinách a používají se v medicíně mnoha kultur po tisíce let. Díky modernímu potravinářskému průmyslu však hořké látky z našich potravin do značné míry vymizely. Hořké látky byly například vyšlechtěny ze zeleniny, aby chutnala lépe, ale tělo tak přichází o její blahodárné účinky. Hořčiny například pomáhají regulovat trávení a mají vyrovnávací účinek na acidobazickou rovnováhu. Dokážou právě také snižovat chutě například na sladké a působí stimulačně na metabolismus či detoxikaci. Nové preklinické studie také prokazují nádorově inhibující účinky a pozitivní účinky na imunitní systém.

Ingredience:

Alkohol, Wasser, Extrakt aus getrockneten Pflanzen und Kräutern: Artischocke 17.1%, Schafgabenkraut 15.7%, Kardamom 9.9%, Löwenzahnwurzel 9.7%, Ingwerwurzel 8.6%, Pfefferminzblatt 7.2%, Zitwerwurzel 7.0% Vanille 5.8%, Kamillenblüte 5.6%, Wegwartenwurzel 5.4%, Maca 4.4%, Tausendgüldenkraut 3.6%

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: