Novinka

Bitter Sweet kapky pro lepší trávení 20 ml

Bitter Sweet kapky pro lepší trávení se skládají z pečlivě sladěné receptury obsahující hořké byliny podporující trávení. Stimulují tvorbu trávicích enzymů a žaludečních šťáv. Mohou zmírnit gastrointestinální příznaky jako je pálení žáhy, reflux, nadýmání a nevolnost. Můžete podávat až 3x denně dvě dávky pipety samostatně nebo s čistou vodou ideálně po těžkém jídle. Obsahuje sléz 16,9 %, kořen proskurníku 16,9 %, meduňkový list 11,9 %, jitrocel 11,8 %, list máty peprné 10,2 %, tymián 8,5 %, kmín 8,5 %, kořen anděliky 6,8 % olivový list 5,1 % a květ ibišku 3,4 %.


  • Skladem
299 Kč
Kategorie: Bitter Sweet
 

Bitter Sweet kapky pro lepší trávení se skládají z pečlivě sladěné receptury obsahující hořké byliny podporující trávení. Stimulují tvorbu trávicích enzymů a žaludečních šťáv. Mohou zmírnit gastrointestinální příznaky jako je pálení žáhy, reflux, nadýmání a nevolnost. Můžete podávat až 3x denně dvě dávky pipety samostatně nebo s čistou vodou ideálně po těžkém jídle. Obsahuje sléz 16,9 %, kořen proskurníku 16,9 %, meduňkový list 11,9 %, jitrocel 11,8 %, list máty peprné 10,2 %, tymián 8,5 %, kmín 8,5 %, kořen anděliky 6,8 % olivový list 5,1 % a květ ibišku 3,4 %.

 

Obsah: 20 ml

 

O značce Bitter Sweet

Bitter Sweet se zrodil z vize, která balancuje mezi vědou a přírodou.

Hlavní vizí značky je vrátit našemu tělu zpět hořké látky, které postupně z našich jídel vytěsňujeme. Jeden ze zakladatelů značky, doktor Florian Kiefer, který se ve svém lékařském každodenním životě setkává s lidmi, kteří trpí častou touhou po sladkém nebo mají zažívací obtíže a k obojí problematice nelze nabídnout přírodní řešení. Proto vytvořil značku Bitter Sweet která nabízí dva unikátní přírodní produkty pro lepší trávení či zahnání chutí na sladké. Obsažené látky se v přírodě běžně vyskytují, hlavně v bylinách a rostlinách a používají se v medicíně mnoha kultur po tisíce let. Díky modernímu potravinářskému průmyslu však hořké látky z našich potravin do značné míry vymizely. Hořké látky byly například vyšlechtěny ze zeleniny, aby chutnala lépe, ale tělo tak přichází o její blahodárné účinky. Hořčiny pomáhají regulovat trávení a mají vyrovnávací účinek na acidobazickou rovnováhu. Dokážou právě také snižovat chutě na sladké a působí stimulačně na metabolismus či detoxikaci. Nové preklinické studie také prokazují nádorově inhibující účinky a pozitivní účinky na imunitní systém.

Ingredience:

Alkohol, Wasser, Extrakt aus getrockneten Pflanzen und Kräutern: Malve 16.9%, Eibischwurzel 16.9%, Melissenblatt 11.9%, Spitzwegerich 11.8%, Pfefferminzblatt 10.2%, Thymian 8.5%, Kümmelfrucht 8.5%, Angelikawurzel 6.8%, Olivenblatt 5.1%, Hibiskusblüte 3.4%

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: