Salin de Biosel

PHOTO-2018-10-10-19-17-50_1


Více než 30ti letá tradice, unikátní receptury a jedinečná kombinace principů čínské medicíny a léčivých bylinek  - to je značka Salin de Biosel.

Představujeme luxusní italskou přírodní kosmetiku, která se specializuje na harmonizaci pleti, zdraví a vnitřní rovnováhy pomocí odborných receptur vycházejících ze západní fytoterapie (léčba bylinami) a východní čínské medicíny.

Salin de Biosel radikálně omezuje chemické ingredience a není testován na zvířatech. Pracuje s teorií, že čím více se pleti dostává přírodních zdrojů bez chemických přísad, tím více je hydratovaná, svěží a zdravá.

Značka vyvinula technologii Bioséquentielle, která se zakládá na bio výtažcích z kořenů rostlin, kůry stromů, listů a květů. Díky jejich pečlivému výběru a dokonalé kvalitě dokáže poskytnout vaší pleti unikátní péči, která přináší výsledky. Značka se specializuje především  na nedostatky jako jsou vrásky, suchá či mastná pleť, začervenalá pleť, kuperóza, akné a jiné kožní neduhy. 

SALIN de BIOSEL vznikl v roce 1984 a má své klienty v estetických klinikách, kosmetických salonech, spa a wellness po celém světě.

 

Nechte se obdarovat! Nyní k nákupu jakéhokoliv produktu SALIN de BIOSEL dostanete 30 ml vlasový balzám na cesty zdarma.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 25 položek celkem

Stránka 1/1