HayMax přírodní mast proti alergiím na pyl a prach s Aloe Vera 5 ml

1621

HayMax přírodní mast na nos a obočí proti alergiím na pyl a prach s aloe vera prokazatelně zachytává pyly, prach a zvířecí alergeny dříve, než se dostanou do těla. HayMax je 100% přírodní balzám vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. Bylo prokázáno, že dokáže zachytit prach, zvířecí alergeny a více než 1/3 z celkového množství pylových částic dříve, než se dostanou do těla. Stačí ho jen aplikovat do okolí nosních dírek a pod obočí. V nedávném průzkumu, který provedla přední britská charitativní organizace věnující se podpoře alergiků Allergy UK, bylo zjištěno, že přípravek HayMax pomohl ulevit od příznaků alergií u téměř 80 % respondentů.

 

 

  • Skladem
249 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Hmotnost: 0.005 kg
 

Po aplikaci do okolí nosních dírek a pod obočí funguje HayMax jako filtr či „blokátor“ pylů, prachu a zvířecích alergenů. Jestliže se množství alergenů, které se dostávají do těla člověka trpícího sennou rýmou, alergií na prach nebo domácí mazlíčky, sníží natolik, že se nespustí alergická reakce, pak se příznaky alergie neprojeví. Jedná se o velmi jednoduché preventivní opatření, nikoli lék.

 

Kdo může HayMaxTM používat?

Kdokoliv, koho trápí senná rýma, alergie na prach nebo domácí mazlíčky. Balzám je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a děti. Ocení ho například studenti během zkouškového období, kdy kvůli pocitu ospalosti, který vyvolávají antihistaminika, může dojít ke snížení výkonnosti.

HayMaxTM je ideální také:

Pro každého, kdo hledá alternativu k běžným farmaceutikům.

Pro každého, kdo užívá nějaké jiné léky. HayMax neobsahuje žádná syntetická léčiva a může se používat současně s jinými přípravky. Při použití 2 účinných prostředků může osoba trpící alergií zaznamenat značné zlepšení příznaků.

 

Obsahuje:

  • Helianthus annuus (slunečnice) olej ze se­men
  • Cera Flava (včelí vosk)
  • Aloe barba­densis (aloe vera) pražená šťáva z lupenů

 

Návod k použití: aplikujte malé množství na okraje obou nos­ních dírek a pod obočí. Nenanášejte v bez­prostřední blízkosti očí. Aplikaci opakujte pra­videlně nebo vždy po smr­kání. Pravidel­né nanášení masti pomáhá zachytit pyl, prach a zvířecí alergeny dří­ve, než se dostanou na sliznice. Jed­no balení může vystačit na sezónu sen­né rýmy.

 

Proč jsme si ho my holky z Viva Beauty vybraly? Nemastí a na pokožce není vidět. Nezpůsobuje ospalost a sníženou pozornost. 100% přírodní a v bio kvalitě. Vhodný pro těhotné i kojící ženy a děti. Cenově výhodný, 1 balení vystačí přibližně na jednu pylovou sezónu. Neexistuje nic podobného, HayMax je unikátní přípravek.

 

Obsah: 5 ml

 

Vyrobeno ve Velké Británii

 

Ingredience:

Helianthus annuus (slunečnice) olej ze se­men, Cera Flava (včelí vosk), aloe barba­densis (aloe vera) pražená šťáva z lupenů.

Všechny ingredience pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Vhodné pro kojence, batolata, děti a dos­pě­lé, včetně těhotných a kojících žen. Vý­ro­bek neobsahuje omamné a návykové látky, může být použit i ve škole.Vždy svůj aktuální zdra­votní stav konzultujte s lé­kařem. Neužívejte HayMax vnitřně. Ne­po­ly­kejte. V pří­padě nepříznivé reakce pře­staňte HayMax okamžitě používat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: