Liebe die Natur odlakovač bez acetonu 150 ml

Liebe die Natur organický odlakovač bez acetonu pečuje o nehty a kůžičku. Obsahuje vysoce kvalitní glycerin, cenný pomerančový a citronový olej a spolehlivě a šetrně odstraňuje lak.






  • Skladem
149 Kč
Kategorie: Liebe die Natur
 

Liebe die Natur organický odlakovač bez acetonu pečuje o nehty a kůžičku. Obsahuje vysoce kvalitní glycerin, cenný pomerančový a citronový olej a spolehlivě a šetrně odstraňuje lak.
 

Obsahuje: 

  • pomerančový olej
  • citronový olej

 

Návod na použití: naneste odlakovač na vatový tamponek a krouživými pohyby odlakujte. Udržujte mimo dosah dětí. Nepřibližujte produkt k ohni. 

Obsah: 150 ml

 

Kvalitní přírodní kosmetika z Rakouska Liebe di Natur s certifikací COSMOS nabízí unikátní složení a receptury, které jemně a důkladně vyživují naši pleť, tělo i vlasy. Výtažky z meduňky, bio divoké růže, bio černého bezu a bio kopřivy jsou vhodné pro celou rodinu. Jojobový olej, výtažek z hroznů a aloe vera zase podporují přirozenou rovnováhu pokožky. Vyzkoušejte tuto značku, můžeme ji na 100% doporučit a oceňujeme i velmi přijatelnou cenu!

 

 

Značka Liebe die Natur v kostce:

  • vegan friendly
  • obsahuje pouze přírodní ingredience
  • neobsahuje Peg, SLS ani parabeny
  • neobsahuje syntetická barviva ani umělé vůně
  • neobsahuje parafíny, silikony a minerální oleje
  • obsahuje esenciální oleje (parfemace)
  • obsahuje přírodní emulgátory

Vyrobeno v Rakousku.

 

Ingredience: Ethyl Lactate, Alcohol, Glycerin, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil , Aqua, Limonene**, Citral**, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**. * certified organic / kontrolliert biologischer Anbau ** natural fragrance / natürliche Parfümkomposition

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: