Novinka

Kongy Konjaková houbička - zelený jíl

Efekt lupa
  • 1 z 2

Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek - konjaková houbička na čištění pleti. Nepotřebujete k ní nic kromě čisté vody. Vyčistí, jemně odstraní starou kůži a vyživí. Konjaková houba má neutrální pH, což je pro naši pleť ideální, a je plná minerálů a antioxidantů. Je 100% přírodní, bez barviv, rozložitelná, bez přidaných látek, čistá a šetrná k životnímu prostředí. Tahle je s příměsí zeleného jílu, takže je vhodná pro smíšenou pleť. A také je 100% funkční. Platí totiž, že 1 konjaková houbička = 3 přípravky, které nepotřebujete (mýdlo, krém, pleťová voda). Je to tedy úspora nejen ve vaší peněžence a na poličce v koupelně, ale především úspora ekologická.


  • Skladem
239 Kč
Kategorie: Kongy
 

Konyak neboli česky Zmijovec či áronova hůl. Najdete ji v Asii, v tropických deštných pralesech, ale i v Africe a jižní Americe. Všude s ní zacházejí jinak - někde je to jen okrasná květina, někde se jedí hlízy (jsou podobné bramborám), v Japonsku se suší a dělají se z ní jednak nudle, jednak právě konjakové houbičky sloužící k pěstění a péči o pokožku. Konjak a výrobky z něj jsou tak přírodní, že přírodnější už být nemohou, a také jsou 100% rozložitelné. V případě Kongy se výroba odehrává v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje. Konjaková mouka je plná dobrých věcí, obsahuje: proteiny, uhlovodíky, tuky, sodík, hořčík, vitamíny: A, E, D, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, mastné kyseliny, kyselina listovou.

Obsahuje:

  • konjakový mouka
  • zelený jíl
  • voda


Návod na použití: Před prvním použitím ji pořádně propláchněte a promačkejte, ať nasákne maximum vody. Případně na 3-5 minut nechte v teplé vodě. Krouživými pohyby masírujte houbičkou obličej - bez mýdla a čehokoli jiného. Pokud ji ale použijete s čisticím mlékem či gelem, poradí si snadno i s odlíčením make-upu. Houbu propláchněte, ale neždímejte! Po použití a vypláchnutí ji zavěste ať může rovnoměrně vyschnout. Před dalším použitím ji namočte do teplé vody, aby změkla. Používejte ji maximálně 3 měsíce v kuse, pak ji zkompostujte.

Vyrobeno v Koree. 

Proč jsme si tento produkt my ženy z Viva Beauty vybraly? Oproti jiným tato houbička rychle měkne. Není ji potřeba zdlouhavě prolévat vodou nebo máčet, k akci je připravená během vteřiny. Jemná struktura tvář hezky hladí a odličování je tak super příjemný zážitek.

  • NEOBSAHUJE ROPU ANI PETROCHEMICKÉ LÁTKY
  • PŘÍRODNÍ PRODUKT
  • LESS WASTE KONCEPT
  • OMEZUJE ZBYTEČNÉ PLÝTVÁNÍ
  • ŠETŘÍ OBALY ZA NEPOUŽITÉ PRODUKTY

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: