Novinka

Endles Binchotanová tyčinka 35-45 g

Endles binchotanová tyčinka je aktivní uhlí pro přirozenou filtraci. Snižuje množství chlóru, neutralizuje elektromagentické vlny, dodává vodě minerály a vyrovnává pH. A rozdíl je znatelný i na chuti. Tyčinka vám bude zpříjemňovat pitný režim zhruba půl roku. Následně s ní můžete vyživit rostliny nebo ji použijte jako pohlcovač pachů.

 


  • Skladem
209 Kč
Kategorie: Endles by Econea
 

Binchotan neboli aktivní uhlí se v Japonsku používá jako tradiční prostředek k přírodní a zdravé filtraci vody již od 17. století. Snižuje množství chlóru, váže na sebe nečistoty a případné chemikálie, dodává vodě minerály (jako vápník, hořčík nebo draslík) a vyrovnává pH. Především však zlepšuje chuť (odstraněním chlorinů z vody). Z vlastní zkušenosti potvrzujeme, že voda pak chutná opravdu skvěle! Nejlepšího filtračního efektu dosáhnete po několika hodinách působení (nejlépe přes noc). Ale testy ukázaly, že již po jedné hodině je voda z velké části přefiltrovaná. Doporučujeme tyčinku nechat v lahvi a prostě jen průběžně doplňovat vodu - tak to sami děláme. 

Obsahuje (vyrobeno z):

  • binochtan


Návod na použití: Výrobce doporučuje tyčinku před prvním použitím vyvařit. Čistě z hygienických důvodů. Pak tyčinku hoďte do litru pitné vody, ideálně ve skleněné karafě nebo lahvi. Již po hodině je voda z velké části "přefiltrovaná", nejlépe nechte působit přes noc. Po 4-6 měsících binochtan vyměňte za nový. Po třech měsících tyčinku opláchněte vodou a umyjte kartáčem. Nepoužívejte čisticí prostředek. Převařte ji ve vodě po dobu 10-30 minut. Nechte volně uschnout - nejlépe na slunci. Tyčinka by tímto procesem měla z mikropórů uvolnit nečistoty a tím obnovit své absorpční schopnosti.

Vyrobeno v Číně. 

Proč jsme si tento produkt my ženy z Viva Beauty vybraly? Čistá voda z kohoutku je naše nejoblíbenější pití. Zkoušely jsme krystaly nebo vodu filtrovat přes filtr, ale nejlepší chuti za nejvýhodnější cenu jsme dosáhly právě s binochtanem, který zároveň šetří místo ve vaší kuchyni.  

  • NEOBSAHUJE ROPU ANI PETROCHEMICKÉ LÁTKY
  • PŘÍRODNÍ PRODUKT
  • LESS WASTE KONCEPT
  • OMEZUJE ZBYTEČNÉ PLÝTVÁNÍ
  • ZKRACUJE DISTRIBUČNÍ ŘETĚZEC

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: