Dárkové balení. Vlasová terapie - Pro krásné vlny

Krásné dárkové balení organických produktů Naturalmente v přírodní krabičce. Poraďte Ježíškovi opravdu užitečný dárek - přírodní vlasovou kosmetiku doslova nadupanou botanickými extrakty v minimalistickém, eco-friendly balení. S tím prostě nemůžete šlápnout vedle! Dárkové balení obsahuje organickou glazuru na podporu vlnění vlasů, přírodní tužidlo pro fixaci a objem a gel pro objem vlasů. Funkční a ověřené trio CGM friendly produktů (Curly Girl Metod) udělá radost nejen těm, kteří se pyšní kudrnami, ale i všem s vlnitými vlasy, kteří skutečný potenciál svých kadeří teprve objevují. Více o jednotlivých produktech se dozvíte níže.


  • Skladem
949 Kč
Kategorie: Dárky
 

Dárkové balení obsahuje (pro podrobnější info rozklikněte):


Všechny produkty jsou CGM friendly!

Produkty jsou zabalené v přírodní krabičce převázané jutou (viz foto). Nálepka je rovněž z papíru, celou krabičku vyjma provážku je možno vyhodit do tříděného odpadu. Obaly produktů Naturalmente jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. 

Naturalmente je perfektní volbou pro vaše vlasy i naši planetu.

Řada produktů Naturalmente přináší všestrannou péči, díky které jsou vlasy zdravé a vyživené. Přísadami jsou rostlinné suroviny z certifikovaných ekologických farem, vždy pouze ze země původu, pěstovány pomocí organických biodynamických zemědělských metod bez chemických hnojiv a pesticidů. Produkty Naturalmente neobsahují žádné syntetické vůně, petrochemické látky,  parabeny ani SLES. V Naturalmente věří, že obrovská biodiverzita přírody nabízí vše, co potřebujeme k tomu, abychom se cítili zdraví.

Screen Shot 2019-01-13 at 16.55.06

 

Vyrobeno v Itálii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: