Vánoční inspirace od Viva Beauty

 

Vánoce už se nekompromisně blíží a my jsme si pro vás letos připravily dárkové balíčky, které jsme se snažily sestavit tak, abyste mohly obdarovat celou rodinu a mít tedy vánoční dárky vyřešené v klidu, online a bez starostí. 

 

Níže naleznete pár tipů, které nám přijdou super. Všem přejeme, ať pro ně nejsou Vánoce stres a raději než shánění desítek dárků rozdávají pozitivní náladu.:-)

 

S láskou,

Táňa a Kateřina

 

 

1. Prija dárkové balíčky

Prija je zaručeně naše nejprodávanější značka tělové kosmetiky. Pro tuto značku se na náš eshop vracejí jak muži, tak ženy. Může za to hlavně dokonalá, smyslná a exotická vůně, která se nezapomíná a je skoro návyková. 

Prija sprchový gel na tělo i vlasy a Prija mýdlo na ruce. Zabaleno v dárkovém bavlněném vaku a k němu ZDARMA dřevená prezentační podložka.

Koupit zde

 

2. Naturalmente - Organická vlasová terapie.

Balíčky na míru vašim vlasům. Jako příklad uvádíme balíček pro zacelení a lesk vlasů a balíček pro dokonalé vlny.

 

Balíček s řadou Wow pro dokonalé uhlazení a ozdravení vlasů. Vlasy získají zpět svůj lesk a jemnost. Celou péči uzavírá hloubkový kondicionér s fenyklem a pelargonií, který pečuje o vlasová vlákna a předchází jejich štěpení a krepatění.

Koupit zde

Balíček, který si získal velikou oblibu u žen, které vyhledávají Curly Girl metodu úpravy vlasů, tedy návratu k přirozeným vlnám. S tímto triem budou vaše vlny krásně definované a vaše vlasy budou mít objem. 

Koupit zde

 

2. Hej Organic - balíček pro náročné.

 

Krásná dárková krabice Hej Organic naplněná až po okraj skvělými produkty Hej organic. 

Koupit zde