Udělejte si zimní období hezčí. S přírodní kosmetikou to jde snadno! 

 

Untitlsded

 

Sychravé počasí, ponurá nálada a začínající vánoční shon. Ať si říkáme, že letos se nás tohle určitě netýká, chtě nechtě se budeme muset vypořádat minimálně se zataženou oblohou, sněhem či ledovým větrem. Všechny tyto aspekty nás přimějí k touze trochu relaxovat. Kromě týdenního pobytu na horách nebo výjezdu do Mariánek, pro vás máme jeden dostupnější tip. Není nad to napustit si doma vanu, udělat si velký hrnek dobrého čaje a trochu se prohřát.

 

Ovšem pozor! Je obecně známo, že dlouhé horké koupele pokožce příliš neprospívají. Nekvalitní kosmetické produkty do koupele kůži nadměrně vysušují. Pokud si tedy chcete dopřát tento způsob odpočinku, ke kterému potřebujete hlavně vanu, neměli byste opomenout věnovat pozornost výběru vhodné koupelové pěny. My můžeme doporučit relaxační krémovou pěnu PRIJA s výtažkem z ženšenu. Její aromaterapeutická vůně přímo vybízí k relaxaci. Kromě toho, že vaše tělo uvolní, povzbudí a provoní, postará se i o regeneraci a revitalizaci pokožky. Dlouhé minuty v teplé vodě si tedy můžete užít i bez výčitek, že vaše kůže trpí. Jako bonus se krásně zlatě třpytí i přesto, že je bez parabenů, bez silikonů, bez GMO a je vegan friendly.

 Untitleddd

#zima #relax #horkávana #PRIJA

 

Důležitá je i péče o pokožku po koupeli. Abychom předešli výše zmíněnému hrozícímu vysušení kůže, doporučujeme potom použít krém či tělové mléko, které ji dostatečně zvláční. Znáte to: vylezete ze sprchy, namažete se krémem a po další koupeli vaše nohy opět připomínají hroší kůži. My doporučujeme organický krém na ruce a tělo OSMÉ, který si nás získal hlavně dlouhotrvajícím účinkem. Dále rychlým vstřebáním, díky kterému nemusíte po nanesení třicet minut chodit po pokoji, abyste se mohli obléknout a bezproblémově vklouznout do kalhot. Tento produkt si zamiluje každý, nejen ti, kteří mají velmi suchou a citlivou pokožku.

Untitled
 #zima #hydratace #výživa #OSMÉ