Proč říci ne chemii, i když pomáhá "vypadat lépe”?

 

doplnkove foto 12

Také pořád někam spěcháte a nestíháte číst složení kosmetických přípravků? Chcete pro sebe kvalitní kosmetiku bez chemických ingrediencí (které pleť vysilují), ale přesto byste ráda viděla výsledky?    

Máte radost, protože jste si koupila kosmetiku za dobrou cenu a vaše pleť po ní září. Nechceme vám ji kazit, ale udělejte si chvilku čas a podívejte se na složení daného výrobku. Pokud obsahuje parabeny a podivné sloučeniny, jejichž název ani nedokážete vyslovit, dost možná své pleti naopak škodíte. Chemie v kosmetice totiž způsobí, že je vaše pleť vypnutá, hladká a na pohled svěží – tento efekt je ale pouze krátkodobý a jedná se v podstatě o jakýsi zastírací manévr. Ve skutečnosti taková kosmetika pleť zatěžuje a při delším používání způsobí, že stav vaší pleti bude horší než na začátku. Řešení je přírodní kosmetika z kvalitních surovin, které nemohou ublížit ani při dlouhodobém užívání. Negativním důsledkem používání přípravků obsahující chemická aditiva je totiž typický „jojo" efekt, kdy pleť vypadá a působí ještě unaveněji než před prvním použitím.

Přírodní alternativu nabízí italská značka SALIN de BIOSEL, která pochází z Říma a na českém trhu je v prodeji od března letošního roku.  Na poli kosmetiky se ale nejedná o žádného nováčka, značka má více než 30ti letou tradici a její produkty naleznete v kosmetických salónech po celé Evropě. Zároveň nabízí luxusní řadu SPA relaxační kosmetiky, se kterou pracují evropské hotely těch nejzvučnějších jmen. Nemusíte tedy experimentovat, ale vsadíte na jistotu!

 

Luxusní péče z přírodních zdrojů

SALIN de BIOSEL kombinuje dva léty prověřené přístupy: odborné receptury vycházejících ze západní fytoterapie (léčba bylinami) a východní čínskou medicínu. Specializuje se na harmonizaci pleti, zdraví a vnitřní rovnováhu. Zároveň naprosto eliminuje chemickéingredience a svoje produkty zásadně netestuje na zvířatech ani neoobohacuje živočišnými látkami. Je tedy vhodná i pro vegany. Zastává názor, že čím více se pleti dostává přírodních zdrojů bez chemických přísad, tím více je hydratovaná, svěží a zdravá. A to zní logicky.

 

Kořen, kůra, list a květ

Kosmetika SALIN de BIOSEL pracuje se speciální technologií, která se zakládá se na kombinaci biovýtažků z kořenů rostlin, kůry stromů, listů a květů. Všechny ingredience podrobuje pečlivému výběru a přináší je v dokonalé kvalitě, díky které dokáže nabídnout pleti unikátnípéči. Výsledky pak na sebe nenechají čekat a jsou dlouhodobého charakteru. Zaměřuje se zejména na problematiku jako jsou vrásky, suchá a mastná pleť, začervenalá pleť, kuperóza, akné a jiné kožní neduhy.