Kdo stojí za Vivabeauty.cz a jak to vlastně všechno začalo?

Kdy to všechno začalo?
Nejspíš v roce 2004, kdy se dvě podobné duše náhodně setkaly a setrvaly ve svém prvním, dlouhém rozhovoru. Studovaly jsme každá jinou střední školu, bažily v rozdílných hudebních žánrech, vyžívaly se v odlišném stylu oblékání a ačkoliv jsme neměly na první pohled mnoho společného, propadly jsme jedna druhé. Léta jsme si zůstaly vzájemnou inspirací, zrcadlem, zdrojem humoru a podporou. Některé vztahy, jsou-li zdravé, mají potřebu přetavit svou energii do něčeho dalšího, a to často platí i o přátelství. Založily jsme proto společnost, do které jsme otiskly naše schopnosti i dlouholeté kamarádství. Díky našim pracovním zkušenostem z turistického ruchu a distribuce jsme se rozhodly pokračovat v tom, co umíme - a vetknout do toho prvky uvědomělého způsobu života šetrného k přírodě, který nám je oběma blízko.

Eko? A proč?
V roce 2015 jsme začaly s distribucí ekologické hotelové kosmetiky. To bylo uvědomělé spotřební chování v plenkách a častokrát jsme se nesetkaly s otevřenou náručí, ovšem o to větší to pro nás byla výzva. Historie Vivabeauty.cz se pak začala psát v roce 2016. E-shop je naší srdeční záležitostí. Hledáme pro něj pouze značky, kterým naprosto důvěřujeme. Značky, které nemyslí jen na své zákazníky, ale i na naši planetu. Ty, díky kterým nemusíme dělat kompromis mezi vlastním morálním kodexem a oblíbenými produkty, protože všichni naši výrobci ctí etické výrobní postupy a zcela se vyhýbají živočišných přísadám.

Méně je více
Na Vivabeauty.cz tak nabízíme pouze kosmetiku a drogerii, kterou denně používáme, je součástí našich domácností a chceme se o ni podělit i s vámi. Hledáme a nacházíme ji převážně v Itálii, kterou jsme si díky četným cestám zamilovaly. Náš výběr je úzký - sázíme na kvalitu a ne kvantitu. Jestli u nás některé produkty postrádáte, je to pro to, že nás necvrnkla do nosu vzácná kombinace šetrných výrobních postupů, bezchybné funkčnosti a ceny, za kterou bychom si produkt pořídili i my sami. Avšak nebojte se, pátráme dál a naši nabídku průběžně doplňujeme. Ještě jednou vás u nás vítáme a jsme vděčné, že jste našimi příznivci - zvláště v dobách, jako je tato.

S láskou,


Vaše Kateřina a Táňa


11999084_10206955033812405_284669073078752225_n